Masáž lávovými kameny

K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují některé anionty kovů, přispívající k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech (akupunkturní dráhy) a rozproudění energie v našem těle.

 

Při masáži se používají nahřáté lávové kameny, které se pak následně přikládají na energetické dráhy těla. Tyto dráhy bývají často neprůchodné nebo téměř uzavřené. Tok enegie nemůže dokonale proudit tělem. Odblokováním drah působíme na fyzické tělo se všemi jeho orgány a zároveň na psychiku. Kombinace tepla z lávových kamenů, účinku masáže a aromaterapie navozuje dokonalý pocit uvolnění a relaxace.

Celostní terapie podporuje a stimuluje krevní a lymfatický oběh a tím pomáhá obnovit harmonii energie těla, zrychluje metabolismus, odbourává toxiny, revitalizuje všechny tělesné funkce a pomáhá zvládat stres.

Mgr. Alice Švejdová - Říhová

Tel.: +420 777 052 130 
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Drahomíra Hrabánková 

Tel.: +420 608 069 863 
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.studio-alfaomega.cz 

Mgr. Šárka Alexová
Tel: +420 724 165 787
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Copyright Studio Alfa Omega 2019 | Powered by Joomla

|