Medová masáž

Léčivá síla včelího medu působí pokožkou až do hloubky tělesných tkání a svým lepivýcm efektem a kompresními hmaty jsou uvolňovány staré usazeniny.

Med obsahuje důležité minerály a stopové prvky a jako celek působí víc než souhrn jeho jednotlivých součástí. Přes kůži tyto látky tělo absorbuje.

 

Dotyk aktivuje neurovegetativní systém a krevní oběh. Zároveň silně očišťuje a oživuje celý organismus. Medová masáž je vhodná při únavě, stresu, nervových poruchách, při artrózách, jaterních chorobách, revmatických onemocneních svalů a kloubů, slabosti ledvin, při chronické rýmě, při funkčních poruchách slinivky břišní, při nespavosti aj.

Medová detoxikační masáž obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu. Pomocí speciálních hmatů se med vstřebává do pokožky, vyživuje, léčí a také odsává staré usazeniny z hloubky tělesných tkání. Prostřednictvím medu přijímá organismus nepostradatelné prvky, které mu často chybí a nedají se uměle vyrobit. Tělo se pak může lépe bránit proti chorobám (imunita), aktivovat ochablé procesy látkové výměny a posilovat životní energii. Při medové masáži je vždy ošetřováno – masírováno celé tělo. Namasírované části těla se při masáži postupně omývají. Po masáži se klient osprchuje, pak přichází jemná masáž medovým zvláčňujícím mlékem. Poté odchází s pocitem očištění, uvolnění, „znovuzrození“. Výživné látky obsažené v medu vyživují, zjemňují a zvláčňují pokožku.

Mgr. Alice Švejdová - Říhová

Tel.: +420 777 052 130 
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Šárka Alexová
Tel: +420 724 165 787
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Copyright Studio Alfa Omega 2019 | Powered by Joomla

|