Detoxikace

Detoxikace - odstraňování vlivů škodících organismu

Řízenou a kontrolovanou detoxikaci řadíme mezi alternativní metody přírodní medicíny Důležité je, že metoda řízené a kontrolované detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše je typickým představitelem celostního (holistického) přístupu k lidskému organismu. Pomocí preparátů, které kombinují znalosti informační (vibrační) medicíny a fytoterapie, se organismus vlastními silami zbavuje negativního působení jedů (toxinů).

Vyvinutých preparátů je mnoho, protože i toxinů je mnoho a v každém orgánu lidského těla se chovají jinak. Strategie použití preparátů se řídí poznatky tradiční čínské medicíny, která tvoří základ celostního myšlení v péči o zdraví.

První návštěva stojí 250,- a trvá 60minut

Další konzultace 200,-

 

Váš poradce Drahomíra Hrabánková

K detoxikaci mě dovedl fakt, že klasická medicína nebyla schopna mi pomoci při mých zdravotních obtížích. Absolvování detoxikace mi z mých zdravotních obtíží pomohlo, již po několika kúrách jsem cítila výrazné zlepšení. Tato osobní zkušenost mě přivedla k hlubšímu zájmu o tuto oblast celostní medicíny. Od roku 2002 pracuji jako poradce pro řízenou a kontrolovanou detoxikaci.


 

Drahomíra Hrabánková 

Tel.: +420 608 069 863 
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.studio-alfaomega.cz Copyright Studio Alfa Omega 2019 | Powered by Joomla

|